Jesteś tutaj: BizSoft
/
Partnerzy
/
Reset2

Reset2

RESET2 Sp. z o.o. działa od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Firma zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą. W programach główny nacisk polożony jest na bogate możliwości połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.

Reset2 specjalizuje się w systemach płacowo-kadrowych. Od 1992 roku powstały już 4 generacje tych systemów. Aktywnych użytkowników programów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO jest już ponad 4 tysiące. Oznacza to, że ok. 200 tys. pracowników w Polsce ma naliczane wynagrodzenia na programach rodziny R2płatnik, które tym samym wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania płacowo-kadrowego.

Programy R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO są doskonałym uzupełnieniem systemów finansowo-księgowych innych producentów. Doceniła to m.in. firma SAP - światowy lider w zakresie oprogramowania dla firm. Na mocy umowy podpisanej w 2004 roku Reset2 został partnerem SAP w zakresie rozwiązań komplementarnych (SAP Software Partner) i przygotował specjalną wersję programu R2płatnikPRO dedykowaną dla systemu SAP Business One. W ten sposób powstał program R2płatnikSBO. System SAP Business One uzupełniony o program R2płatnikSBO stanowi kompletny system do zarządzania przedsiębiorstwem.
 

logotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotype