Jesteś tutaj: BizSoft
/
O firmie

O FIRMIE

 

Firma

Firma Biz Soft jest wielomarkowym dystrybutorem oprogramowania biznesowego do zarządzania przedsiębiorstwem. Nasza oferta zawiera programy największych i najpopularniejszych marek tj.: Sage, Comarch, StreamSoft, Reset2, Asseco Wapro, Insert, ITCube.


Misja Biz Softu oparta jest na silnym zorientowaniu na Klienta i jego potrzeby. Dlatego ze szczególną starannością poddaje się weryfikacji oferty i dokonuje wyboru oprogramowania.


Firma Biz Soft prowadzi działalność w zakresie usług związanych ze sprzedażą oprogramowania dla firm wspomagającego zarządzanie, wsparcie i konsultacje wdrożeniowe, szkolenia oraz serwis aplikacyjny programów. Oferta zawiera rozwiązania księgowe, kadrowo-płacowe, sprzedażowo-magazynowe, CRM, aplikacje do zarządzania serwisem oraz do planowania i harmonogramowania produkcji.

Mamy nadzieję, że współpraca z nami przyniesie Państwu wiele korzyści i satysfakcji.

 

Działalność

 

Firma Biz Soft bazuje na największej wartości, którą jest Klient i zorientowanie na jego potrzeby. Nowoczesny system zarządzania, wykwalifikowany zespół pozwalają utrzymać zakres obsługi Klienta na najwyższym poziomie.

 

Pracownicy

 

Biz Soft  to przede wszystkim zespół doradców dysponujących aktualną wiedzą w zakresie sprzętu i oprogramowania.  Każdy z nich proponuje optymalne rozwiązania bazując na szerokiej ofercie rozwiązań informatycznych, zapewniając szybką i udaną realizację projektów wdrożeniowych.

logotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotype