Gabinety i przychodnie lekarskie

Brak zdjęciaSystem iMed24

To proste w obsłudze narzędzie do kompleksowego zarządzania placówkami medycznymi.

 

PODSTAWOWE FUNKCJONALNOŚCI:

 

Zarządzanie gabinetem- rozwiązanie dedykowane do lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską. Umożliwia prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów a także oferuje możliwość rejestracji on-line na wizyty oraz udostępnienie wyników badań. iMed24 to również możliwość dodatkowej promocji gabinetu w Internecie.

 

Zarządzanie przychodnią– narzędzie służące do kompleksowego zarządzania przychodnią medyczną. Dzięki połączeniu nowoczesnej architektury i sprawdzonych technologii System iMed24 może obsłużyć przychodnię na wielu płaszczyznach.

 

Zarządzanie siecią placówek medycznych

System iMed24 do zarządzania siecią placówek medycznych to oprogramowanie, które oprócz kompleksowego administrowania  siecią medyczną zapewnia wymianę danych między poszczególnymi jej jednostkami, gwarantując tym samym płynną i ciągłą komunikację wszystkich placówek.

 

Rozliczenia NFZ- System iMed24 pozwala na rozliczenia kontraktów z NFZ w ramach POZ (podstawowej opieki zdrowotnej) oraz AOS (ambulatoryjnej  opieki specjalistycznej). Dzięki integracji modułu z kartą wizyty i rejestracją, osoba rozliczająca świadczenia ma możliwość wglądu w dane wizyty, które podlegają rozliczeniu. Ponadto, moduł ten pozwala na równoczesne rozliczanie kontraktów podpisanych z wieloma oddziałami NFZ.

- Kolejka AOS

System iMed24 umożliwia sporządzenie sprawozdawania do Narodowego Funduszu Zdrowia kolejek oczekujących na wizyty u specjalistów. Obok nazwiska pacjenta widać również datę i godzinę jego wizyty oraz przyczynę wpisania pacjenta do kolejki oczekujących. Każda zmiana związana z przypisaniem pacjenta do kolejki jest odzwierciedlona w dolnej części okna w sekcji Historia zmian.

- Dodawanie deklaracji pacjenta

Opcje dostępne przy dodawaniu lub edycji danych pacjenta pozwalają na przypisanie mu deklaracji POZ które złożył w przychodni. iMed24 pozwala na dodanie pacjentowi deklaracji POZ do: lekarza rodzinnego, pielęgniarki, położnej, deklaracji medycyny szkolnej, deklaracji KAOS-cukrzyca oraz deklaracji KAOS-HIV.

 

PODSTAWOWE KORZYŚCI:

  • Szybka i prosta nauka obsługi programu
  • Wysoka elastyczność i funkcjonalność
  • szybki i łatwy dostęp do danych pacjenta
  • Otwarta struktura i współpraca z oprogramowaniem  innych producentów.

Więcej informacji pod numer telefonu 61 868 21 16 lub biuro@biz-soft.pl

 

 

Cena:
logotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotype