Oferta dla biur rachunkowych

Brak zdjęciaSPECJALNA OFERTA ROZWIĄZAŃ DLA BIUR RACHUNKOWYCH I KANCELARII PODATKOWYCH:

 

  • Comarch Optima Doradca Podatkowy Start –  cena 690 zł netto

Pakiet stworzony z myślą o biurach prowadzących tylko uproszczone formy księgowość (ksiega przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowaly lub karta podatkowa).

Pakiet zawiera  moduły:  Księga Podatkowa, Biuro Rachunkowe, Faktura, Kasa/Bank, klucz zabezpieczający USB

Kasa/Bank– ukazuje, w postaci aktualnych analiz wpływów i wydatków, kompletne dane o ruchu środków pieniężnych w przedsiębiorstwie. Umożliwia uzyskanie informacji o rzeczywistych źródłach uzyskiwania przychodów, ponoszonych kosztach a także stanie należności i zobowiązań.

Faktura- Program umożliwiający wystawianie, zarówno w złotówkach jak i walucie obcej, takich dokumentów jak  faktura sprzedaży, zakupu, faktura korygująca i pro-forma, faktura zaliczkowa i paragon.

Biuro Rachunkowe– narzędzie wspierające codzienną pracę biura w odniesieniu do wszystkich baz Klientów. Pełna integracja programu z Comarch OPTIMA pozwala na bieżącą synchronizację danych.

Księga Podatkowa- Program umożliwia obsługę księgową firmy rozliczającą się z Urzędem Skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub prowadzącą ewidencje przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym.

Płatnikom podatku od towarów i usług moduł ten pozwala na prowadzenie podstawowych ewidencji księgowych: Rejestr VAT, Księga Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowej oraz ewidencji pomocniczych: wynagrodzeń, przebiegu pojazdu, spisu z natury.

 

  • Comarch Optima Doradca Podatkowy cena 1990 zł netto

Pakiet przeznaczony dla biur prowadzących zarówno uproszczoną jak i pełną księgowość.

Pakiet zawiera  moduły:   Księga Handlowa, Księga Podatkowa, Faktura, Kasa/Bank, Biuro Rachunkowe, klucz zabezpieczający USB  

  • Comarch Optima Doradca Podatkowy Plus   – cena 3195 zł netto

Pakiet dla biur prowadzących pełną księgowość, jak i uproszczone formy księgowość, a także ewidencję kadrową i naliczenia płac.

Pakiet zawiera  moduły:   Księga Handlowa, Księga Podatkowa, Kadry i Płace, Środki Trwałe, Faktura, Kasa/Bank, Biuro Rachunkowe, klucz zabezpieczający USB

Cena:
logotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotype