Zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych do zarządzania firmą

Na polskim rynku oprogramowania przeznaczonego do zarządzania firmą dostępnych jest wiele produktów - zróżnicowanych pod względem funkcji i technologii. Dokonanie odpowiedniego wyboru nie jest łatwe, ponieważ programy wydają się do siebie podobne pod wieloma względami. Przedsiębiorca, aby podjąć decyzję o zakupie odpowiedniego produktu musi m.in. zastanowić się nad tym jakie obszary w firmie chce zinformatyzować, jaki budżet chce na to przeznaczyć i w jakim czasie projekt powinien zostać zrealizowany. Oprócz dylematów związanych z poszukiwaniem odpowiedniego oprogramowania przedsiębiorca coraz częściej będzie musiał decydować w jakim modelu chce to oprogramowanie użytkować. Jednym słowem, aby dokonać wyboru odpowiedniego oprogramowania trzeba rozpatrzyć wiele wariantów.

Firma Streamsoft zna zagadnienia jakie nurtują przedsiębiorców w zakresie informatyzacji swoich firm i stara się je objaśnić podczas cyklu konferencji organizowanych w ramach projektu „Skrzydła Biznesu”, których pomysłodawcą jest Dziennik Gazeta Prawna. Z racji wieloletniego doświadczenia w tworzeniu systemów do zarządzania firmą i posiadania najchętniej kupowanego systemu ERP w Polsce – Streamsoft jest Partnerem merytorycznym tych konferencji. Pierwszy event z siedmiu zaplanowanych odbył się 22 września br., w Gdańsku. Kolejne będą miały miejsce w: Krakowie (6 października), w Lublinie (13 października), we Wrocławiu (20 października), w Katowicach (27 października), w Poznaniu (17 listopada) oraz w Warszawie (22 listopada).

"Skrzydła Biznesu" to projekt, którego celem jest promowanie i wyróżnianie firm wiarygodnych i osiągających najlepsze wyniki, a cykl konferencji dostarcza uczestnikom wiedzę i porady z zakresu zarządzania firmą i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

logotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotype