Nowy serwis miedzyfirmami.pl - elektroniczny listonosz

 

Zapraszamy do odwiedzenia nowego serwisu Sage – www.miedzyfirmami.pl. Sewris powstał po to, by uprościć i przyspieszyć proces wymiany dokumentów elektronicznych.

 

Serwis jest elektronicznym listonoszem, który umożliwia szybką i bezpieczną wymianę dokumentów elektronicznych, w tym – e-faktur. To rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw na polskim rynku bez względu na wielkość firmy, ilość zatrudnionych osób, przychody czy branżę.

 

Unikatowym rozwiązaniem zastosowanym w serwisie miedzyfirmami.pl jest maksymalne uproszczenie procedur wymiany faktur elektronicznych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010 r. Uproszczenie polega na podpisaniu tylko jednej umowy przystąpienia do serwisu, która uprawnia do wymiany e-faktur ze wszystkimi obecnymi oraz przyszłymi uczestnikami serwisu. Wybrane aspekty prawno-podatkowe związane z obiegiem dokumentów w serwisie zostały opracowane przez PricewaterhouseCoopers – wiodącą firmę doradczą. Bezpieczeństwo zapewnia certyfikat zgodności systemu z najnowszymi standardami jakości aplikacji internetowych.

 

Więcej informacji na www.miedzyfirmami.pl

 

 

logotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotype