Jesteś tutaj: BizSoft
/
Partnerzy
/
Comarch

Comarch

Comarch jest światowym producentem rozwiązań informatycznych dedykowanych dla najważniejszych sektorów gospodarki: telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej oraz utilities, a także sektora małych i średnich przedsiębiorstw.ROZWIĄZANIA:

 

  • Comarch Optima- Comarch OPT!MA to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.
    Comarch OPT!MA znajduje wykorzystanie:
  • w małych firmach, potrzebujących obsłużyć podstawową działalność, tj. fakturowanie, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczenie z urzędami (Pakiety linii START dla małych firm),
  • obsługuje zaawansowane procesy biznesowe średnich przedsiębiorstw.

To potrzeba klienta decyduje o tym, jakie funkcjonalności programubędzie wykorzystywał w swojej pracy. W każdym momencie możliwe jest rozszerzenie instalacji o kolejne aplikacje. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy na programie wynajmowanym od producenta w ramach usługi Comarch iOPT!MA24. Użytkownik otrzymuje dostęp do wybranych funkcjonalności przez Internet, a program i dane są przechowywane w nowoczesnym i w pełni zabezpieczonym Centrum Danych Comarch.

Comarch OPT!MA usprawnia działanie firmy w kluczowych dla jej poprawnego funkcjonowania i rozwoju obszarach:

Handel i usługi, Zarządzanie, Księgowość, rozliczenia i kadry. Program posiada także bogaty zestaw narzędzi dedykowanych dla biur rachunkowych.

Dostępne moduły:

Kasa/Bank

Faktury

Handel

iSklep24

Księga Podatkowa

Księga Handlowa

Kadry i Place

Analizy

 

  • Przychodnie lekarskie

 

Dostępne moduły:

iMed24

Kasa/Bank

Faktury

Handel

Księga Podatkowa

Księga Handlowa

Kadry i Place

Analizy

 

  • Biura Rachunkowe Comarch OPT!MA Biuro Rachunkowe to narzędzie, pozwalające w prosty sposób zarządzać i nadzorować pracę biura rachunkowego. Dzięki licznym operacjom seryjnym pozwalającym na tworzenie, drukowanie oraz wysyłanie e-deklaracji dla wielu podmiotów równocześnie znacznie przyspiesza proces obsługi Klienta.

Dostępne moduły:

Kasa/Bank

Biuro Rachunkowe

Pulpit Menadżera

Internetowa Wymiana Dokumentów

iKsięgowość24

Księga Podatkowa

Księga Handlowa

Kadry i Płace

Środki Trwałe

iFaktury24

logotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotype