Jesteś tutaj: BizSoft
/
Partnerzy
/
Streamsoft

Streamsoft

Firma Streamsoft Sp. J. powstała w 1989 roku. Przez ten czas firma wypracowała ugruntowaną pozycję na rynku dostawców oprogramowania wspomagającego zarządzanie. Lata działalności w branży rozwiązań IT sprawiły, że Streamsoft rozwija swoje produkty zgodnie z przepisami prawnymi i oczekiwaniami  klientów.

Rozwiązania Streamsoft

Zintegrowany System ERP Streamsoft Prestiż, w skład którego wchodzą takie moduły jak:

 

 • Zarządzanie produkcją - moduł przeznaczony do kompleksowego sterowania procesem produkcji w przedsiębiorstwie. Wspomaga on planowanie, wykonanie, kontrolę i analizę na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

 

 • Handlowo-Magazynowy - moduł przeznaczony jest do prowadzenia wielomagazynowej gospodarki towarowej i materiałowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych oraz do wspomagania procesów związanych z obsługą sprzedaży i realizacją zakupów.

 

 • Finansowo- Ksiegowy – moduł wspomaga pracę działu księgowości w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności. Aplikacja jest zgodna z ustawą o rachunkowości, dzięki projektowi wykonanemu przez polskich analityków, programistów i konsultantów z dziedziny rachunkowości oraz prawa gospodarczego.
 •  

 

 • CRM - to moduł wspierający proces pozyskiwania i obsługi klienta oraz usprawniająca planowanie i organizację pracy wewnątrz firmy. Stanowi idealne rozwiązanie dla działów marketingu, telemarketingu, handlowych oraz wszędzie tam, gdzie utrzymywane są kontakty z klientami. 

 

   
 • Kadry i Płace - to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Moduł w pełni współpracuje z programem Płatnik, rozprowadzanym przez oddziały ZUS do rozliczeń zasiłków chorobowych i funduszy emerytalno- rentowych.

 

 • Zamówienia internetowe - Moduł Zamówienia internetowe to aplikacja internetowa wspierająca obsługę sieci sprzedaży i oddziałów firmy. W każdej chwili uprawnieni klienci mogą kontrolować stan swoich zobowiązań, wprowadzać nowe zamówienia i śledzić stan ich realizacji.

 

 • Środki Trwałe – moduł ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i amortyzację majątku trwałego oraz wartości niematerialnych i prawnych. Pozwala na ujęcie amortyzacji w aspekcie bilansowym i podatkowym. Moduł jest w pełni zintegrowany z systemem finansowo-księgowym, co umożliwia kompletną dekretację obliczanych odpisów oraz dokumentów obrotu majątkiem.

 

 • Wyposażenie - moduł Wyposażenie jest aplikacją wspomagającą pracę działu księgowości. Umożliwia ilościowo-wartościową ewidencję składników majątku nie zaliczanych do środków trwałych i nie podlegających amortyzacji, ale ewidencjonowanych na potrzeby inwentaryzacyjne. Adresowany jest do tych jednostek, dla których majątek stanowi ważny element w zarządzaniu i kształtowaniu polityki dyscypliny oraz dbałości o mienie.

 

 • Serwis - moduł przeznaczony jest dla firm zajmujących się serwisem dowolnego rodzaju sprzętu, warsztatów samochodowych o dowolnej specjalizacji lub firm usługowych. Wspomaga pracę poprzez ułatwienie codziennych czynności związanych z obsługą zleceń serwisowych oraz poprzez zapewnienie szybkiego dostępu do wielu istotnych informacji.

 

 • Akwizycja i Vanselling - zadaniem aplikacji jest wsparcie pracy sprzedawców wykonujących zadania poza siedzibą firmy. 
logotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotypelogotype